Арекс
UARU
CCO
Роздріб
(097) 859-58-47
arextm@ukr.net, arextminfo@gmail.com
Пн.-Пт. 9-00 - 18-00
Опт
(067) 346-44-04
arextmopt@ukr.net, arextminfo@gmail.com
Замовлення дзвінка
Фільтр

Основи, бази, підстілля для столів


За Вашим запитом нічого не знайдено.

Основи, бази, підстілля для столів

ОСНОВА І ПІДСТАВА ДЛЯ СТОЛІВ ЯК НЕОБХІДНИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ МІЦНОГО ВИРОБУ

Від якісного підстілля залежить те, наскільки довго буде служити виріб, і якою надійністю воно буде володіти. При виборі цього продукту необхідно враховувати не тільки матеріал виробництва, а й зовнішній вигляд. Також величезний вплив надає стійкість.

Як правило, подібні варіанти використовуються для оформлення барів, кафе і ресторанів. У приміщеннях HoReCa столи - це ключовий предмет інтер'єру, так як гості проводять за ними більшу частину часу. Щоб стіл не хитався і не приносив дискомфорту гостям слід правильно вибрати підстілля для столів.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ПІДСТАВ: ЯКІ ВИДИ ІСНУЮТЬ І НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Виробництво підстав пов'язано з наявністю варіацій різновидів виробів. Зараз на ринку можна знайти столи будь-якої конфігурації, конструкції, стилю і дизайну, тому так важливо підібрати відповідну підставу. Можна виділити наступні варіанти:

Кожен з них відрізняється зовнішнім виглядом і можливістю утримувати стільницю різних розмірів, форм і матеріалів. Тому дуже важливо, щоб підстава повністю підходила під стільницю і не суперечила її дизайну. Це необхідно для отримання гармонійної і єдиної конструкції для Вашого інтер'єру.

ВИРОБНИЦТВО ПОДСТІЛЛЯ: МАТЕРІАЛИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ

Надійні основи для столів виготовляються з металу і чавуну. Ці матеріали мають ряд позитивних якостей, які суттєво впливають на показник експлуатації:

Дані показники роблять виріб максимально надійним і якісним. Завдяки стійкості до різних природних явищ, підстави підходять для роботи не тільки в приміщеннях, але і на вулиці. Їх часто застосовують для оформлення приватних альтанок, літніх майданчиків або вуличних кафе і барів.

ПОТРІБНІ СТИЛЬНІ ПІДСТАВИ ДЛЯ СТОЛУ — ЗАГЛЯНЬТЕ В АРЕКС

Наша компанія виробляє меблі та фурнітуру для комерційних або приватних приміщень. Будь-яка наша продукція відповідає всім стандартам і вимогам, ми завжди стежимо за нормами якості продукції, щоб наші клієнти отримували тільки найкраще.

Наші вироби прекрасно поєднуються з різними стильовими рішеннями. Дизайн інтер'єру лофт або модерн буде ідеально гармоніювати з нашими столами. Спробуйте впровадити наші підстави в ваш інтер'єр і ви залишитеся задоволені!

Якщо вас цікавить база для столу, купити її ви можете на нашому сайті за прийнятною ціною. У нашому каталозі представлена ​​велика різноманітність варіантів опор, підстав і каркасів. Ви можете вибрати свій розмір і колір, щоб виріб максимально вписався в інтер'єр. Ми завжди готові прийти на допомогу і модифікувати будь-яку модель під Ваші побажання!